Kieruj swoim życiem – jak żyć świadomie?

Każdy z nas czasem czuje, że gdzieś utracił kontrolę nad swoim własnym życiem. Zdarza nam się również ulegać manipulacjom czy też pozwolić innym na to, by nami sterowali. Jesteś ofiarą zniewolenia jeśli twoje życie nie toczy się tak, jakbyś tego chciał. Jesteś również ofiarą gdy boisz się być sobą, nie jesteś zdolny do działania w zgodzie ze swoimi ambicjami lub gdy kierują tobą siły zewnętrzne.

Jak wyrwać się z tej pułapki?

Jak odzyskać wolność?

Kieruj swoim życiem to bestsellerowa powieść Wayna W. Dyera. Książka opowiada o tym, jak osiągnąć niezależność i zwalczyć manipulację, której jesteśmy codziennie poddawani zarówno ze strony bliskich, jak i ze strony instytucji czy urzędów. Książka daje odpowiedź na najprostsze, egzystencjalne pytanie, które tysiące ludzi zadają sobie codziennie:

Jak żyć?

Jak jesteś traktowany przez innych? Czy jesteś ciągle wykorzystywany i obrażany? Czy czujesz, że inni cię wykorzystują i nie mają dla ciebie szacunku? Czy ludzie planują coś bez pytania cię o zdanie i uważają, że na pewno się zgodzisz? Czy zdarza ci się zachowywać w sposób, który ci nie odpowiada, ponieważ inni ludzie oczekują, że tak właśnie się zachowasz?

fragm. Kieruj swoim życiem

Poniżej przedstawiam ci listę złożoną z 7 pytań. Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na co najmniej dwa z nich, zdecydowanie polecam tobie tę książkę!

  1. Czy czujesz czasami, że nie masz kontroli nad swoim życiem?
  2. Czy masz wrażenie, że często ulegasz manipulacjom w pracy i w domu?
  3. Czy przedkładasz lojalność wobec pracodawcy nad życie rodzinne?
  4. Czy porównujesz się z innymi i na tej podstawie oceniasz siebie?
  5. Czy zdarza ci się rozpamiętywać smutne wydarzenia z przeszłości?
  6. Czy trudno jest ci osiągnąć spokój wewnętrzny i dystans wobec świata i siebie?
  7. Czy w twoim związku nie wszystko układa się zgodnie z twoimi oczekiwaniami?

Autor daje każdemu z nas dużą szansę na ogłoszenie  własnej deklaracji niepodległości i odkrycia nowej wersji siebie. To książka idealna na rozpoczęcie Nowego 2018 Roku. Pozwala ruszyć z kopyta i daje dużo siły potrzebnej do realizacji celów. Dyer uświadamia, wyjaśnia i radzi.

Celem życia jest osiąganie radości i spełnienia, a nie cierpienia i autodestrukcji. Uwierz w to, a będziesz prawdziwie wolny.

Autor: Wayn W. Dyer

  Tytuł: Kieruj swoim życiem

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *