5 typów facetów, na których powinnaś uważać!

W poszukiwaniach Pana Idealnego na naszej kobiecej drodze staje wielu mężczyzn, których powinnyśmy unikać. Randka pogania randkę, a ty ciągle powtarzasz to samo, oklepane zdanie pt.

Faceci to debile. Kropka ( nienawiści).

Otóż rozczaruje cię moja droga, a raczej poprawię to zdanie, by nabrało sensu. Dla mnie powinno ono brzmieć.

Faceci, których zdarzyło mi się spotkać to debile.

Lepiej, prawda? Nie dość , że lepiej to powiem więcej!

Tak, istnieją normalni faceci. Co prawda kryją się w otoczeniu tych mniej normalnych, a ja w dzisiejszym wpisie podpowiem ci jakich cech u potencjalnych partnerów powinnaś za wszelką cenę unikać.

To co? Do dzieła!

1. PIOTRUŚ PAN

Z początku to nawet podobały ci się te wyjazdy na narty, jego ekstremalne sporty i zamiłowanie do przygód. Pierwszy raz poznałaś faceta, który ma tyle zainteresowań i nie jest nudziarzem! Towarzyszysz mu więc w jego wojażach i przeżywacie razem chwile godne nakręcenia porządnego filmu. Kiedy z twoich ust po jakimś czasie pada jakaś poważniejsza deklaracja albo pytanie co dalej, które kiedyś w końcu paść musi, Piotruś Pan robi duże oczy i odfruwa na swoich tęczowych skrzydełkach, a ty ze łzami w oczach zastanawiasz się co z tobą nie tak. Ten chłopiec nie dorośnie więc możesz od razu sobie darować.

2. MAMINSYNEK

Chciałaś w końcu zrobić mu niespodziankę i zarezerwowałaś bilety na tygodniowy urlop w Tajlandii. Oj to super z twojej strony, ale wiesz, mamusia ostatnio chodzi jakaś taka smutna i on nie może jej zostawić w takim stanie. Jedź sobie z przyjaciółką, sama przecież ostatnio mówisz, że macie dla siebie mało czasu. Spędziłaś pół dnia w kuchni, aby zrobić coś pysznego na wspólną kolację? O ty naiwna! Mięsko mamusi zawsze będzie bardziej kruche i soczyste, ale on i tak cie kocha no bo przecież tak się postarałaś. Dziewczyno, wiej. Wiej, póki nie wylądujecie całą trójką w łóżku bo mamie ostatnio śnią się koszmary.

3. KOBIECIARZ

Gdy idziecie ulicą co druga kobieta porozumiewawczo się uśmiecha, a on twierdzi, że ma dużo przyjaciółek bo potrafi słuchać, a kobiety przecież muszą się wygadać. Ty cieszysz się jak wariatka bo z szerokiego grona kobiet, które go otacza, wybrał właśnie ciebie i to ty masz go na wyłączność. Umie czarować i sprawić, że kobieta czuje się przy nim jak księżniczka, a która księżniczka lubi dzielić się swoją koroną? Aaa i uprzedzam pytanie – nie, on się nie zmieni. Ten typ tak ma. I już. I nie, ty nie będziesz tą jedyną, która go zmieni. Może ci się tak wydawać, a nawet możecie przeżyć 40 lat bez żadnej zdrady. Nie zdziw się później gdy w wieku 50 lat wystąpi o rozwód bo znalazł sobie dwudziestolatkę.

4. PRACOHOLIK

Co z tego, że macie dużo pieniędzy, najpiękniejszy dom w mieście i wspaniały samochód, skoro ciągle jesteś sama? Jego nigdy nie ma w domu no bo przecież trzeba na to wszystko zarobić. Nawet na urlopie zawalają go telefony, a on przecież musi odebrać no bo to arcyważne ważne zlecenie i kluczowy projekt. Nie, on nie zauważy twojej zmiany fryzury ani tego, ze ostatnio chodzisz smutna. Jeśli kręci cie taki typ, to moja rada jest jedna. Musisz przyzwyczaić się, że będziecie żyli w monogamicznym związku. On z tobą i on z pracą.

5. KEN

Jego półka w łazience to istna miniatura drogerii. Ma więcej kremów niż ty i twoje przyjaciółki razem wzięte. Kiedy gdzieś wychodzicie to czekasz na niego w kurtce bo przecież on musi poprawić fryzurę. Nie oszukuj się, on zawsze bardziej będzie dbał o siebie, a ty będziesz tylko dekoracją u jego perfekcyjnego boku ( bez grama tłuszczu). 😀 Kiedy zauważasz, że facet wygląda lepiej niż ty, to go zmień. Będzie ci łatwiej. 😀

Oczywiście post pisany z lekkim przymrużeniem oka, jak to mam w zwyczaju. Kryje jednak w sobie jakieś ziarenko prawdy. Myślę, że każda z nas spotkała na swojej drodze któregoś z tych typów i macie bogate doświadczenia w tej kwestii. Dzielcie się tym w komentarzach i dajcie znać czy zrobić część II i wziąć pod lupę kolejnych toksycznych panów!

Cheers 🙂

 

1 thought on “5 typów facetów, na których powinnaś uważać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *